Okna i drzwi PCV

Okna

Nasza firma jest przedstawicielem handlowym fabryki okien „KMM OKNO”. Sprzedajemy okna z tworzyw PCV w systemie KBE z okuciami firmy ROTO FRANK i szybami firmy PILKINGTON.

Oferujemy sprzedaż okien typowych jak i nietypowych. Na życzenie klienta okna mogą być wzmocnione dodatkowymi elementami typu: okucia antywyważeniowe, klamki z kluczem, szyby antywłamaniowe i dźwiękoszczelne oraz szprosy międzyszybowe.

Firma oferuje dodatkowo montaż oraz serwis okien.

Kolorystyka okien.

Ona mogą być białe lub okleinowane. Okleinowanie daje możliwość wykorzystania okien jako akcentów kolorystycznych - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W tym celu do dyspozycji mamy szereg oklein drewnopodobnych oraz w kolorach uniwersalnych. Okleina może być nanoszona jedno- lub dwustronnie - w zależności od życzenia klienta. Nasze okleiny ozdobne odznaczają się najwyższą jakością:

Parapety

Parapet zewnętrzny ma chronić ściany znajdujące się poniżej okien przed zaciekami i zawilgoceniu muru. Parapet wewnętrzny jest uzupełnieniem wykończenia wnętrza.

Parapety zewnętrzne

Wykonane są z materiałów odpornych na kontakt z wodą, promieniami słonecznymi i zmianami temperatury.

parapet ze stali ocynkowanej pokrytej ochronną wielowarstwową powłoką lakierniczą (kolor biały lub brązowy).

Parapety wewnętrzne

Wykonane z PCW wytwarzane są z barwionego lub białego tworzywa. Te ostatnie mogą być także laminowane folią. Laminaty są różnokolorowe, niektóre imitują fakturą rysunek drewna. W uzupełnieniu znajdują się łączniki i zakończenia poprawiające estetykę parapetów.

Rolety i żaluzje

Sposobów na ochronę mieszkania przed słońcem jest wiele rodzajów. Można zamontować rolety, założyć żaluzje. Oferta kolorów, materiałów i wzorów jest bardzo różnorodna. Żaluzje.

Wyróżniamy dwa typy żaluzji: poziome i pionowe.

Najpopularniejsze są żaluzje poziome aluminiowe. Dzięki temu, że aluminium świetnie odbija promienie słoneczne, dobrze chronią pomieszczenie przed nagrzaniem. Są dostępne w wielu kolorach.

Żaluzje pionowe służą do ochrony przed słońcem oraz do dekoracji.. Produkowane są z impregnowanych pasm tkaniny lub PCW. Pasma można obracać wokół ich osi za pomocą łańcuszka, regulując w ten sposób ilość światła dostającego się do pomieszczenia. Można je również zsunąć na bok jak zasłony.

Rolety

Roleta to tkanina zasłonowa umocowana na obrotowym drążku trwale przymocowanym do ościeżnicy okna lub na ścianie powyżej ościeża. Rolety wykonane są z tkanin bawełnianych lub poliestrowych. Tkanina jest na dole obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety - podnosi się ją i opuszcza za pomocą sznurka.

Zamiast tradycyjnej rolety można zamontować roletozasłonę, która dodatkowo wyposażona jest w boczne prowadnice i kasetę na materiał. Dzięki prowadnicom roleta dobrze przylega do okna i nie łopocze. Rolety można montować do ścian, sufitów i okien.